اقتصاد کشاورزیپلاسرویدادها

برگزاری نمایشگاه محصولات کشاورزی و صنایع دستی زنان روستایی دزفول

نمایشگاه معرفی توانمندی‌ها و تولیدات محصولات کشاورزی و صنایع دستی زنان روستایی دزفول از روز گذشته با حضور معاون سیاسی اجتماعی استاندار خوزستان در محل مصلی شهرستان دزفول آغاز به کار کرده است.

 

 

به گزارش خبر کشاورزی آنلاین، مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری خوزستان با اشاره به برگزاری نمایشگاه معرفی توانمندی‌ها و تولیدات محصولات کشاورزی و صنایع دستی زنان روستایی دزفول گفت: این نمایشگاه‌ها به شناسایی ظرفیت‌ها و توانایی بانوان به ویژه در روستاهایی استان کمک شایانی می کند.

 

 وی افزود: این نمایشگاه از سوی فرمانداری دزفول و با مشارکت اداره کل امور بانوان و خانواده استانداری خوزستان و همچنین اداره کل امور روستایی استانداری خوزستان برگزار شده است.

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری خوزستان با اشاره به هدف برگزاری این نمایشگاه گفت: هدف، شناسایی و معرفی پتانسیل‌ها و ظرفیت‌هایی‌ست که در مشاغل خانگی و صنایع دستی وجود دارد و می‌تواند به توسعه بحث گردشگری کمک کند.

پارسافخر عنوان کرد: این نمایشگاه‌ها همچنین به شناسایی ظرفیت‌ها و توانایی بانوان به ویژه در روستاهای استان کمک شایانی می‌کند.

وی ادامه داد: با اختصاص و پیگیری برای پرداخت تسهیلات قرض الحسنه و همچنین برگزاری کارگاه‌های آموزشی ویژه برندسازی، بانوان را برای فعالیت در این بخش‌ها تشویق خواهیم کرد تا شرایط برای فروش محصولات چنین افرادی مهیا شود.

پارسافخر عنوان کرد: در این نمایشگاه در بیش از ۲۰ غرفه، توانایی و دستاوردهای بانوان عرضه شده است. / ایسنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − 6 =

دکمه بازگشت به بالا