محیط زیستیزد

تغییرکاربری در اردکان پیگرد قانونی به دنبال دارد

فرماندار اردکان گفت: با تغییرکاربری غیرمجاز در این شهرستان مطابق قانون و مقررات برخورد می‌شود.

 

به گزارش خبر کشاورزی آنلاین، مصطفی پوردهقان افزود: پیشگیری و مقابله با تغییرکاربری غیرمجاز زمین با اشاره به شرایط زیست محیطی برضرورت حفظ کاربری فضای سبز و باغ ها اشاره کرد و خواستار برخورد قاطع همه دستگاه‌های مرتبط با متخلفان شد.

 

وی با بیان ضرورت هماهنگی و همکاری مسئولان با نگاه جامع و ایجاد تعامل بین بخشی، افزود: موضوع حفظ و جلوگیری از تغییر کاربری زمین‌های کشاورزی موضوع بین نسلی است و با توجه به شرایط و اقلیم شهرستان حفظ سرانه فضای سبز ضرورت حیاتی و اجتماعی محسوب می‌شود.

فرماندار اردکان اظهارکرد: استفاده از ظرفیت رسانه‌ها و فرهنگ سازی در بستر فضای مجازی برای آگاهی بخشی به مردم در حوزه جلوگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز و انتشار اخبار مربوط به برخورد های قضایی، گامی موثر در جهت تنویر افکار عمومی و پیشگیری از ساخت و سازهای غیر مجاز است.

پور دهقان با قدردانی از همکاری دستگاه قضایی و دادستان اردکان در این مورد گفت: تشدید برخورد با ساخت‌ و سازها و تغییرکاربری‌های غیرمجاز با ایجاد گشت مشترک همچنان در دستور کار است.

شهرستان ۱۲۵ هزار نفری اردکان که مرکز آن در ۶۰ کیلومتری شمال غربی شهر یزد قرار دارد، متشکل از شهرهای عقدا، خرانق، احمدآباد و اردکان است./ ایرنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 − 1 =

دکمه بازگشت به بالا