اقتصاد کشاورزیهمدان

راه‌اندازی بازارچه عرضه محصولات کشاورزی در پیاده‌راه اکباتان

رییس کمیسیون خدمات شهری شورای شهر همدان گفت: با توجه به کاهش رونق کسب و کار در پیاده‌راه اکباتان و اعتراض گسترده کسبه نسبت به ایجاد پیاده‌راه و نیز کاهش تردد شهروندان این بازارچه در صورت تصویب در این معبر راه‌اندازی می‌شود.

به گزارش  خبر کشاورزی آنلاین، علی‌اکبر نظری با بیان اینکه جذب سرمایه‌گذاری این طرح با روش B.O.L.T خواهد بود، افزود : طرح بازارچه عرضه محصولات کشاورزی با ایجاد بازارچه و عرضه محصولات کشاورزی، تولیدات طبیعی و فرآورده‌های ارگانیک به‌پیوست فایل پلان در قسمت انتهای پیاده‌راه اکباتان به سمت میدان هفت تیر طراحی شده است.

 

 

رییس کمیسیون خدمات شهری شورای شهر همدان تصریح کرد : در این طرح افزایش مسیر‌های تاکسی به پیاده‌راه به همراه جابجایی ایستگاه از میدان هفت تیر به داخل پیاده راه اکباتان برای تردد بیشتر و تسهیل دسترسی شهروندان به پیاده‌راه اکباتان پیش‌بینی شده است.

وی تاکید کرد : از مزایای طرح راه‌اندازی بازارچه عرضه محصولات کشاورزی کاهش حجم ترافیک قسمت مرکزی شهر، دسترسی آسان و سریع شهروندان به خصوص بیماران، سالمندان، بانوان باردار و کودکان به محصولات و فرآورده‌های کشاورزی با کیفیت، ارگانیک، فراهم کردن بستر فروش برای عرضه مستقیم محصولات کشاورزان با ایجاد ارزش افزوده بیشتر در نظر گرفته شده است. / صدا و سیما

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 9 =

دکمه بازگشت به بالا