ایلاممحیط زیست

رها‌سازی اراضی ملی از دست متصرفان در ایلام

مدیرکل راه و شهرسازی ایلام گفت: ۲۵هزار مترمربع از اراضی ملی شهرستان چرداول و ۲۶۴ متر از اراضی ملی شهرایلام با حکم قانونی رفع تصرف شد. 

 

 

به گزارش خبر کشاورزی آنلاین، عبدالله بهادری اظهار کرد: با اجرای حکم قضایی یگان حفاظت اراضی ملی و دولتی راه و شهرسازی استان ایلام ۲۵ هزار متر مربع از اراضی ملی شهرستان چرداول به ارزش بالغ بر ۲۰ میلیارد تومان و ۲۶۴ متر از اراضی ملی شهرایلام نیز با رفع تصرف فوری به ارزش نزدیک به ۸ میلیارد تومان از تصرف اشخاص سودجو خارج شد.

 

وی با توجه به صدور حکم قاطع قضایی و حضور نماینده دستگاه قضا شهرستان چرداول و همچنین حضور فرمانده انتظامی این شهرستان و فرمانده یگان حفاظت از اراضی ملی راه و شهرسازی استان و همکارانشان در محل رفع تصرف برای اجرای حکم، از همراهی و همدلی نیروی انتظامی ودستگاه قضا دررفع تصرف اراضی استان قدردانی کرد.

همچنین فریدون یاسمی فرمانده یگان حفاظت از اراضی ملی راه و شهرسازی استان نیز با بیان اینکه افراد فرصت طلب و سودجو از عدم آگاهی و شناخت مردم به قوانین سوء استفاده می‌کنند، اظهار کرد: مردم در معاملات خود شرایط احتیاط را رعایت کرده و پس از استعلامات لازم از اداره راه و شهرسازی، نسبت به خرید ملک اقدام کنند و در برخورد با موضوعات زمین خواری با شماره تلفن شبانه روزی۱۶۵۶ یگان حفاظت اطلاع دهند.

وی افزود: صاحبان ماشین آلات سنگین توجه داشته باشند، در صورت هر گونه همکاری با متصرفین اراضی در جهت تسطیح زمین و آماده سازی ساخت و ساز غیر مجاز ماشین آلات آنان جهت فرایند قضایی توقیف می‌شود./ ایسنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 4 =

دکمه بازگشت به بالا