محیط زیست

زمین های حصه تعیین تکلیف می‌شود

رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: به زودی با حضور مسئولان اوقاف شهرداری و منابع طبیعی و اداره راه و شهرسازی تکلیف زمین‌های حصه مشخص می شود.

به گزارش خبر کشاورزی، علیرضا نصر اصفهانی صبح یکشنبه در یکصد و چهل و یکمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان با بیان اینکه برای کاهش جرایم ماده ۱۰۰ در شهر اصفهان تاکنون جلسات مختلفی برگزار شده است، اظهار داشت: همچنین از سوی دیگر افزایش نرخ جرایم در این زمینه را نیز در دستور کار داریم تا با بالا رفتن هزینه تخلفات کمتر شاهد این امر در شهر اصفهان باشیم.

وی با اشاره به افزایش تردد با موتورسیکلت در شهر اصفهان با توجه به افزایش قیمت خودرو و ناتوانی شهروندان برای خرید خودرو ابراز داشت: ضروری است از هم‌اکنون در این زمینه تدابیری توسط معاونت حمل و نقل شهرداری و پلیس راهور اندیشیده شود و آموزش لازم و اعمال قانون در استفاده از کلاه ایمنی و سایر مقررات و قوانین مورد توجه باشد تا حضور این وسایل نقلیه در معابر عمومی بدون آسیب باشد.

نصر اصفهانی همچنین در خصوص لزوم تعیین تکلیف زمین‌های منطقه حصه گفت: باید تکلیف حصه تعیین شود و به زودی جلسه‌ای در این زمینه برگزار با حضور مسئولان اداره کل اوقاف، شهرداری، منابع طبیعی و اداره کل راه و شهرسازی برای رفع این مشکل برگزار خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + پانزده =

دکمه بازگشت به بالا