اقتصاد کشاورزی

ساداتی‌نژاد: آستان قدس می‌تواند کمک حال بخش کشاورزی باشد

سیدجواد ساداتی نژاد در نشست مشترک وزارت جهادکشاورزی و آستان قدس رضوی گفت: از بخش‌های دیگری که مغفول مانده و صنایع آن توسعه نیافته بخش شیلات است که در این حوزه نیز آستان قدس رضوی می‌تواند کمک حال بخش کشاورزی باشد.

 

به گزارش خبر کشاورزی آنلاین،  وزیر جهاد کشاورزی افزود: در حال حاضر در برخی بخش‌ها مانند خرما، تولیدات بسیار مناسب است، اما صنایع تبدیلی مناسبی وجود ندارد که آستان قدس رضوی می‌تواند در این بخش از زنجیره ارزش سرمایه گذاری کند و با این فعالیت اقتصادی می‌تواند اقتصاد کشور را مرتفع کند.

وی افزود: حوزه بذر و نهال بسیار سودآور است، اما چون رسیدن به سود زمان زیادی نیاز دارد و حدود ۸ سال به طول می‌انجامد بخش خصوصی ورود نمی‌کند، ولی آستان قدس با امکاناتی که در اختیار دارد می‌تواند به این حوزه ورود پیدا کند.

وزیر جهادکشاورزی تصریح کرد: امیدواریم این جلسه مبنایی باشد برای توسعه امنیت قضایی و هدفمندشدن اقدامات آستان قدس رضوی در حوزه کشاورزی.

ساداتی نژاد تاکید کرد: هدف از جلسه این است که در جاهای خاص که بخش کشاورزی گره دارد از آستان قدس رضوی کمک بگیریم و امیدواریم در این دوره با کمک نهادهای انقلابی از جمله آستان قدس رضوی به شکل هدفمند ورود کنیم./ بازار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × پنج =

دکمه بازگشت به بالا