اقتصاد کشاورزیرویدادهافارس

سرمایه گذاری در حوزه‌های دانش بنیان در دومین رویداد خلاق کارآفرینی

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی فارس از برگزاری دومین رویداد خلاق کارآفرینی ویژه مددجویان تحت حمایت کمیته امداد با همکاری فن بازار منطقه‌ای خبر داد.

 

به گزارش خبر کشاورزی آنلاین، محمد بذرافشان افزود: استارت آپ، استارت آپ ویکند، صندوق‌های سرمایه گذاری در این چند سال به ادبیات حوزه کارآفرینی ورود و امروزه بخش عمده‌ای از فعالیت‌های حوزه کسب و کار را به خود اختصاص داده و مزایای قابل توجهی برای کشور نیز داشته است.

بذرافشان با بیان اینکه کشور دارای جمعیتی از جوانان تحصیل کرده است که با مشکل بیکاری و کمبود منابع اقتصادی مواجه هستند، اضافه کرد: سرمایه گذاری در حوزه‌های دانش بنیان و استارتاپ‌ها می‌تواند با استفاده از ظرفیت نیرو‌های جوان تحصیل کرده در راستای توسعه جامعه و حل برخی مشکلات اقتصادی گام برداشت.
مدیرکل امداد فارس یادآور شد: علاقه‌مندان می‌توانند ایده‌های خود را در بازه زمانی ذکر شده به اداره مربوطه تحویل دهند. همچنین اختتامیه این رویداد اول بهمن ماه برگزار می‌شود.
او همچنین خاطرنشان کرد: تعداد ۵۰۰ نفر از مددجویان فارغ‌التحصیل دانشگاهی و دارای ایده، شناسایی، مشاوره شغلی و غربالگری شده و آماده حضور در این رویداد هستند. / خبرگزاری صدا و سیما، مرکز فارس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 4 =

دکمه بازگشت به بالا