زنجانمحیط زیست

لباس محیط‌بانان زنجانی مجهز به دوربین می‌شود

رئیس اداره حفاظت محیط زیست خرم‌دره گفت: در راستای حفاظت از حقوق محیطبانان طرح نصب دوربین روی لباس محیط‌بانان این استان انجام شد.

 

 

به گزارش خبر کشاورزی آنلاین، توکل سلیمانی اظهار کرد: از آنجایی که بسیاری از حوادث جانی برای ماموران در ماموریت‌های محیط طبیعی اتفاق می‌افتاد، لزوم تجهیز محیط‌بانان به تجهیزات حفاظتی بیش از پیش ضروری به نظر می‌رسید.

 

وی با بیان اینکه علاوه بر دوربین‌های فلت بیش از ۱۰نوع تجهیزات انفرادی نیز از سوی یگان حفاظت استان زنجان تحویل محیط‌بانان خرم‌دره شده است، ادامه داد: به وسیله این دوربین‌ها هر گونه اتفاق و درگیری ثبت و ضبط شده و در صورت نیاز به مراجع قضایی ارائه داده می‌شود. به کارگیری این دوربین‌ها می‌تواند در جلوگیری از حضور شکارچیان متخلف در مناطق تحت مدیریت و اراضی آزاد و شکار غیرمجاز حیات‌وحش بسیار نقش‌آفرین باشد.

رئیس اداره حفاظت محیط‌ زیست شهرستان خرم‌دره با تاکید بر اینکه ماموران حفاظت محیط‌ زیست به صورت شبانه‌روزی اقدام به گشت و پایش محیط طبیعی می‌کنند که با سختی‌های زیادی همراه است، خاطرنشان کرد: با توجه به همین موضوع لازم است مسئولان و مردم در خصوص حفظ و حراست از مواهب الهی و خدادادی با اداره حفاظت محیط‌ زیست همکاری لازم را داشته باشند./ ایسنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × سه =

دکمه بازگشت به بالا