کرمانشاههواشناسی

کرمانشاه سرد و بارانی خواهد شد

کارشناس اداره کل هواشناسی کرمانشاه گفت: از فردا پنجشنبه تا اواسط هفته آینده یک سامانه بارشی شرایط جوی را تحت تأثیر قرار می‌دهد.

 

به گزارش خبر کشاورزی آنلاین، شهناز حق‌پرست اظهار کرد: طبق تحلیلی که صبح امروز از نقشه‌های هواشناسی داشتیم هوای استان تا اواخر وقت فردا صاف تا قسمتی ابری گاهی اوقات همراه با وزش باد غالبا ملایم و رشد ابر خواهد بود.

 

وی گفت: از لحاظ وضعیت دمایی در این بازده زمانی در حالی که دمای هوای روزانه تغییر چندانی نخواهد داشت دمای هوای شبانه افزایش خواهد یافت.

کارشناس اداره کل هواشناسی کرمانشاه تصریح کرد: از اواخر وقت روز پنجشنبه تا اواسط هفته آینده یک سامانه بارشی شرایط جوی را تحت تأثیر قرار می‌دهد این سامانه علاوه بر تعدیل دمای هوا یعنی کاهش دمای روزانه و افزایش دمای شبانه به تناوب سبب وزش باد بارندگی و رعد و برق در سطح استان می‌شود.

حق پرست گفت: شرایط ناپایدار و بارش در روز جمعه به ویژه در نیمه شمالی و نواحی شرقی استان از شدت بیشتری برخوردار است تا اینکه بارش در ارتفاعات و گردنه‌ها به شکل برف هم نمود خواهد کرد و این وضعیت سبب آبگرفتگی معابر عمومی در پاره‌ای از نقاط استان خواهد شد./ فارس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + 17 =

دکمه بازگشت به بالا