دام و طیورکرمانشاه

کشف انبار احتکار خوراک دام و طیور در شهر کرمانشاه

فرمانده انتظامی استان گفت: پس از اطلاع ماموران پلیس امنیت اقتصادی از وجود یک انبار محل احتکار خوراک دام و طیور در شهر کرمانشاه، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.
به گزارش خبر کشاورزی آنلاین، سردار «علی اکبر جاویدان» ادامه داد: ماموران با انجام کارهای اطلاعاتی موفق به شناسایی انبار مورد نظر در خیابان دیزل آباد “کرمانشاه” شده و پس از هماهنگی با مقام قضائی بازرسی های لازم به عمل آمد.

 

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه افزود: در این بازرسی ۲۵۰ تن کاه، ۳۵ تن جو، ۱۵ تن کنستانتره و ۲ تن گندم احتکار شده که طبق نظر کارشناسان ارزش آن به ۱۴ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال می‌رسید، کشف شد.

سردار جاویدان همچنین با اشاره به پلمب انبار مورد نظر، از دستگیری یک نفر در این راستا و معرفی به دستگاه قضائی جهت صدور حکم لازم خبر داد.

وی در پایان مبارزه با پدیده های احتکار و قاچاق کالا و محتکران و قاچاقچیان را از مهمترین برنامه های پلیس کرمانشاه برشمرد

کشف یک میلیارد ریال لوازم خانگی قاچاق در کرمانشاه

رئیس پلیس امنیت اقتصادی کرمانشاه گفت: ماموران این پلیس در عملیاتی حساب شده موفق به کسب یک محموله لوازم خانگی قاچاق به ارزش یک میلیارد ریال در شهرستان کرمانشاه شدند.

سرهنگ «جلیل سلطانی» ادامه داد: ماموران پلیس امنیت اقتصادی حین گشت زنی در محور کوزران به سمت چهارزبر به یک دستگاه پژو ۴۰۵ مشکوک و جهت بازرسی آن را متوقف کردند.

وی خاطرنشان کرد: در بازرسی های انجام شده ۴۵ دستگاه لوازم خانگی قاچاق شامل ۲۰ دستگاه چرخ گوشت، ۱۰ دستگاه قهوه ساز، هشت دستگاه اتوبخار، چهار دستگاه میوه خشک کن و سه دستگاه توستر به ارزش یک میلیارد ریال کشف شد.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان کرمانشاه یادآوری کرد: در این راستا یک نفر دستگیر و برای صدور حکم لازم تحویل مراجع قضائی شد. / آفتاب

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + نوزده =

دکمه بازگشت به بالا