اقتصاد کشاورزی

مرغ‌های منجمد وارداتی ازترکیه‌ به اهواز مرغوب هستند

رئیس اتحادیه فروشندگان مرغ، گوشت قرمز و تخم مرغ اهواز بیان کرد: اخیرا، مرغ‌های منجمد ترکیه‌ای با قیمت دولتی توسط شرکت پشتیبانی امور دام برای بازار تهیه شده است که کیفیت آن به مراتب از مرغ‌های منجمد ما بهتر است.

 

 

به گزارش خبر کشاورزی آنلاین، سید اصغر حسینی‌بهارانچی درباره آخرین وضعیت مرغ در بازار اهواز اظهار کرد: مرغ از نظر موجودی در بازار مشکلی ندارد اما در دو روز گذشته به صورت دستوری قیمت هر کیلوگرم خرید مرغ برای عاملان ۳۳ هزار تومان و قیمت فروش هر کیلوگرم مرغ جهت مصرف کننده ۳۴ هزار تومان اعلام شده است.

 

وی افزود: این مرغ ها تا کنون به میزان اندک وارد بازار اهواز شدند و به فروش رسیده اند.

رئیس اتحادیه فروشندگان مرغ، گوشت قرمز و تخم مرغ اهواز با بیان اینکه توزیع کنندگان، مرغ را با قیمت های متفاوت به دست فروشندگان ما می رسانند و هر کدام برای خود، قیمتی دارند، تصریح کرد: قیمت هر کیلوگرم مرغ در بازار بیش از ۳۶ هزار تومان است و در بعضی از مکان ها به ۴۰ هزار تومان هم می‌رسد.

حسینی‌بهارانچی بیان کرد: با توجه به شرایط موجود در بازار مرغ، می‌ترسیم که مرغ در بازار با کمبود مواجه شود. این کمبود ممکن است به دلیل افراد سودجو و دلال‌ها به وجود بیاید.

وی در خصوص توزیع مرغ منجمد تصریح کرد: مرغ منجمد در بازار مطابق با برنامه و به درستی توزیع نمی‌شود و معلوم نیست مشکل از کجاست.

رئیس اتحادیه فروشندگان مرغ، گوشت قرمز و تخم مرغ اهواز گفت: اخیرا، مرغ‌های منجمد ترکیه ای با قیمت دولتی توسط شرکت پشتیبانی امور دام برای بازار تهیه شده است که کیفیت آن به مراتب از مرغ‌های منجمد ما بهتر است.

حسینی‌بهارانچی در خصوص گوشت قرمز نیز بیان کرد: موجودی گوشت قرمز در بازار مناسب است و مشکلی در این خصوص وجود ندارد و قیمت گوشت گوسفندی تغییر آنچنانی نداشته است./ ایسنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + 15 =

دکمه بازگشت به بالا